Bine ai venit, Vizitator. Te rugăm să te autentifici sau să te înregistrezi. Ai omis cumva emailul de activare??
Iulie 25, 2017, 05:32:24 p.m.

Autor Subiect: NECROLOG. Profesorul Cenda Ioan-Nicolae s-a stins din viata  (Citit de 148 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Cheile Nerei Info - admin

• Administrator
  • Full Member
  • Mesaje postate: 107
    • Cheile Nerei Info
NECROLOG. Profesorul Cenda Ioan-Nicolae s-a stins din viata
« Răspuns #1 : Aprilie 12, 2017, 02:45:32 p.m. »
L-am cunoscut pe domnul Cenda, cum ii spuneam noi. Mi-a fost diriginte in clasele 5-8 si unul dintre cei mai buni si dedicati profesori pe care i-am intalnit vreodata.
Din pacate, acest minunant profesor s-a stins din viata.
Va fi condus pe ultimul drum joi, 13 aprilie, începând cu ora 13.00, la Catedrala „Adormirea Maicii Domnului” din Oravița.

Dumnezeu sa il odihneasca in pace!

http://reper24.ro/necrolog-profesorul-cenda-ioan-nicolae-s-urcat-autobuzul-ce-l-va-duce-ultima-sa-calatorie/

PRIETENI

Fluidpixels - grafica 3D Craft 'n Toys - handmade Ganduri de lemn Promotii si reduceri online Cadouri unicat M.A.D.R.

AUTORITATI

Parcului National Cheile Nerei-Beusnita Primaria oravita Primaria sasca montana Primaria ciuchici A.N.Protecia Mediului Bursa Locurilor de Munca – Oravita Autoritatea Nationala pentru Turism Romania - Natural and Cultural Ministerul Fondurilor Europene A.P.D.R.P. A.P.I.A.

FORUM

Informatii generale despre forum Rezervatia Cheile Nerei Beusnita Activitati si evenimente in zona Cheilor Peripetii in Cheile Nerei Cultura si traditii Localitatile din zona Cheilor Nerei Cu rost sau fara rost

MEDIA

Express de Banat Vocea Oravitei Argument CS Resita.ro Info CS Ziarul Lumina - Banat Stiri din Banat Reper 24 Banatul Azi Banat TV